Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Podsumowanie AD: część edukacyjna VI

2 lata ago

323 words

Budynki uniwersyteckie w Holandii i Chile, centra edukacyjne w Hiszpanii i Kalifornii oraz rozszerzenie szkoły w Islandii.
Sprawdź je wszystkie w naszej szóstej ofercie projektów edukacyjnych po przerwie.
University of Twente Campus buildings / Arons en Gelauff Architecten Dwa budynki mieszkalne dla studentów prezentują Arons en Gelauff Architecten na Uniwersytecie w Twente.
Trzypiętrowy budynek z dużym kontrastem między wnętrzem i wnętrzem, a drugim z niesamowitą ścianką wspinaczkową na elewacji północno-zachodniej (czytaj dalej.) Centrum Studiów Muzycznych / Ensamble Studio Projekt Centrum Studiów Muzycznych w Santiago de Compostela znajduje się na terenie działki Vista Alegre, jednej z najważniejszych terenów zielonych w okolicy starej dzielnicy Santiago.
Opisany jako park uniwersytecki, działka Vista Alegre gospodarze grupę budynków link do działań związanych z praktykami akademickimi i badawczymi (czytaj więcej.) Rozszerzenie szkoły średniej Vogaskoli / Studio Granda Szkoła średnia Vogaskoli została po raz pierwszy zbudowana w 1958 roku.
uczniów bardzo się zmieniło w ciągu lat i pod koniec lat sześćdziesiątych była największą szkołą w kraju.
Po tym rozszerzeniu szkoła została podzielona przez utworzenie nowej szóstej szkoły Menntaskólans przez Sund (czytaj więcej.) Budynek Patio Alameda / Baixas del Rio Arquitectos Budynek ten jest pierwszym etapem zespołu budynków należących do Universidad Católica.
Patio Alameda ., który jest częścią Centralnego Kampusu uniwersytetu umieszczonego na Alameda Avenue w centrum Santiago.
Alameda jest główną aleją miasta i biegnie na wschód.
West (czytaj dalej.) Cahill Center for Astronomy and Astrophysics / Morphosis Architects Od czasu budowy Obserwatorium Palomar w 1948 roku, California Institute of Technology (Caltech) nieustannie pionierskie nowe sposoby obserwacji i wyjaśniania niebios.
Naukowcy i inżynierowie Caltech rozmieścili ciągle zmieniające się teleskopy na satelitach, rakietach i balonach, a dzięki nim dokonali fundamentalnych odkryć prowadzących do nowych modeli teoretycznych (czytaj więcej.)
[patrz też: cmb zielona góra, kantówka 10×10, cmb zielona góra miedziane ]

Powiązane tematy z artykułem: cmb zielona góra czarbud kantówka 10x10