Skip to content

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Wnętrza Część VI

2 lata ago

252 words

W naszej szóstej selekcji wcześniej opisanych wnętrz wciąż oglądamy projekty opublikowane w 2009 roku.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Bank w Donoratico / Massimo Mariani Projekt dotyczy przeprojektowania budynku w Donoratico (w Livorno) położonego obok siedziby banku.
Banca di Credito Cooperativo di Castagneto Carducci.
(również zaprojektowany przez architekta Mariani w 2002 r.).
Budynek jest na dwóch poziomach (czytaj więcej.) Bastard Store / studiometrico Włoska praktyka studiometrico podzieliła się z nami tym, jak przekształcili stare kino w Mediolanie, w nowy flagowy sklep firmy Bastard, który obejmuje również zawieszoną misę i biura dla Comvert.
Skaterzy mieli wymarzone miejsce do pracy (czytaj więcej.) Biura El Bosque / Mas y Fernández Arquitectos Prowizja polega na opracowaniu architektury wnętrza dla nowego działu inwestycyjnego ważnego Banku, zlokalizowanego na pierwszym i drugim piętrze budynku El Bosque 500 w Santiago, Chile (czytaj dalej.) Authentic Studios / Lorcan Architekci O.
Herlihy Krótki opis tego ulepszenia najemcy wymagał nowatorskiego podejścia do renowacji istniejącej powierzchni magazynowej z ograniczonymi możliwościami naturalnego światła wzdłuż ścian obwodowych iw ramach bardzo ograniczonego budżetu ( czytaj więcej.) W Hotel / BBG-BBGM Nowe pokoje w hotelu W zaprojektowane przez BBG-BBGM, stworzone jako miejska oaza, stanowią wytchnienie od chaosu miasta poprzez zanurzenie gościa w kojących kolorach i fakturach inspirowanych naturą.
Kręte, organiczne kształty dopełniają współczesne kąty, a świeża biel jest zmiękczona tonami z lasu i ziemi (czytaj więcej.)
[więcej w: castorama tapety, robstal, pluskwa domowa zdjęcia ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama tapety pluskwa domowa zdjęcia robstal