Skip to content

Nowoczesna architektura : Wystawa SOUPERgreen

2 lata ago

369 words

Dzięki uprzejmości Kanner Architekci A + D, Muzeum Architektury i Wzornictwa w Los Angeles, przedstawia Souper Green, wystawę nowych prac architektonicznych, która oferuje fascynującą alternatywę dla konwencjonalnej idei bycia zielonym .
od 12 lutego od 18:00 do 21:00 do 14 kwietnia.
Podkreślając fakt, że technologia jest kluczowym czynnikiem w kryzysie środowiskowym, dla jakiejś głównej przyczyny, dla innych najlepsza odpowiedź, ta praca kwestionuje odpowiednie sposoby – ekologiczną technologię.
jest zwykle rzucany jako forma pokuty i proszony o rozwiązanie problemu.
(jak w.
proszę-uczyń-odejdź-I-don.
t-chcesz-usłyszeć-o-to.).
Zamiast tego, te pięć projektów promuje postawę, która patrzy na technologię jako wyjątkowo ludzki środek wyrazu, przez który naturalny w jego najszerszym znaczeniu może być zaangażowany i uwidoczniony.
Więcej opisów wydarzeń po przerwie.
W przeciwieństwie do tego, Souper Green oferuje pięć propozycji architektonicznych, które badają, w jaki sposób technologia, którą obraża wielu, jako źródło problemu środowiskowego i czczona przez innych jako potencjalne rozwiązanie, może promować i wzmacniać znacznie bardziej konstruktywne zaangażowanie między architekturą a środowiskiem.
To.
Ugotowane.
podejście do zielonej architektury uzyskuje się, wykorzystując potencjał ekspresji bardziej ekologicznej technologii, aby wytworzyć architekturę, która jest nie tylko odpowiedzialna ekologicznie za pomocą mierzalnych środków, ale która także krytycznie i pozytywnie promuje ekspresywniejszą, żywiołową radę, bossa i całkowicie rozpalone zielone doświadczenia.
Wystawa SOUPERgreen zawiera nowo ukończone projekty autorstwa Douga Jacksona, Wes Jonesa, Aryana Omara, Stevena Purvisa i Randolpha Ruiza – pięciu architektów i projektantów, którzy stworzyli szeroko nagłośnione i cenione dzieło słynące z nacisku na ekspresyjny i transformacyjny potencjał technologii.
Kolektywnie ta grupa reprezentuje wizję, która jest zarówno wyjątkowa i wyjątkowo spójna w ramach architektury, ale także bogata i zniuansowana.
Prace, które wyprodukowali na tę wystawę, czerpią korzyści z ich wspólnej ekspertyzy, a także z ich udowodnionej niechęci do bezpiecznej gry.
Podczas gdy inni architekci do tej pory zdecydowali się jedynie nieśmiało zaangażować się w kryzys środowiskowy, praca na wystawie Souper Green demonstruje najwyższe podejście do ekologiczności, jakie powinna przyjąć architektura, i pozostawia wszelkie wcześniejsze starania o ekologiczną architekturę w kurzu.
[więcej w: kantówka 10×10, interchemall, castorama tapety ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama tapety interchemall kantówka 10x10